Naše služby

PPC Marketing

Placená reklama ve vyhledávačích patří k těm nejefektivnějším způsobům jak přivést nové klienty.

Ceník služeb

The prices given are prices excluding VAT.

PPC Marketing

PPC marketing by měl být důležitou součástí Vaší reklamní strategie. Pro nasazení reklamy není lepší čas, než v momentě, kdy potenciální zákazníci aktivně vyhledávají Vaše produkty nebo služby a snaží se nakoupit. 
Stručně řečeno, v rámci platformy Google Ads nabízíte ceny za klíčová slova související s Vaším podnikáním, aby se reklama zobrazila potenciálním zákazníkům. Následně platíte pouze v případě, pokud někdo na Vaši reklamu klikne. 
Pokud je Vaše kampaň nastavena správně, může to být velmi efektivní způsob, jak se dostat k potenciálním zákazníkům. V důsledku špatně nastavené kampaně však můžete utratit celý reklamní rozpočet, bez toho aniž byste získali požadovaný efekt. 
Jak si asi umíte představit, aby byla kampaň v placeném vyhledávání úspěšná, je zapotřebí jí věnovat spoustu času na prvotní nastavení a následnou úpravu na základě požadovaných výsledků. V agentuře Almao neustále sledujeme a optimalizujeme účty našich klientů, abychom zajistili co nejlepší výsledky. 
PPC marketing není jednoduchý, ale výsledky mohou mít zásadní vliv na úspěch Vaší firmy. 
Služby Malý eshop Střední eshop Velký eshop Individuální
Měsíční rozpočet na reklamu Do 20 000 Kč Do 60 000 Kč Do 120 000 Kč Nad 120 000 Kč
Poplatek za počáteční nastavení 0 Kč 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Google vyhledávací síť N N N N
Google obsahová síť (Bannery) N N N N
Google nákupy N N N N
Kupón na reklamu (Pouze pro nové účty Google Ads) 8 500 Kč 8 500 Kč 8 500 Kč 8 500 Kč
Kontrola a úprava produktového feedu N N N N
Tvorba a optimalizace reklam N N N N
Pravidelná analýza klíčových slov N N N N
Přesné geografické cílení N N N N
Nastavení remarketingu N N N N
Nastavení Google Analytics N N N N
Nastavení Google My Business N N N N
Nastavení Heureky N N N N
Nastavení Skliku N N N N
Analýza výkonnosti  a reportování výsledků N N N N
Youtube video reklamy N N N N
Personalizovaná strategie biddingu N N N N
Sledování kampaní pomocí Google Analytics N N N N
Pravidelné konzultace 1x měsíčně 2x měsíčně 4x měsíčně individuálně
Potřebujete více informací? Kontaktujte nás. Kontakt Kontakt Kontakt Kontakt
Další služby Cena
Produkce videa Cena dle požadavků
Fotografie, bannery a grafický design Cena dle požadavků

Naše služby správy PPC pomáhají Vašemu podniku růst ve dvou jedinečných oblastech:

Generujte kvalitní návštěvnost a zvyšuje počet konverzí: Hledáte marketingovou strategii, která Vám pomůže generovat větší návštěvnost na webu a zvýší prodej? Pokud ano, pak je PPC reklama právě to, co potřebujete! Podpořte zájem o svůj web kvalitní návštěvností a sledujte, jak se zvyšují Vaše konverze. S více než 3 miliardami vyhledávání každý den jsou tato vyhledávání plná lidí, kteří hledají odpovědi a řešení svých problémů. Procento těchto vyhledávání tvoří problémy, které řeší právě Vaše produkty nebo služby. Pomocí služeb z oblasti PPC marketingu můžete na svou webovou stránku okamžitě přilákat nové zákazníky.

Získejte výsledky okamžitě: Reklama v placeném vyhledávání Vám okamžitě po nastavení a spuštění zvýší návštěvnost webu. Na rozdíl od organického vyhledávání se pomocí Google reklam okamžitě dostanete na první stránku vyhledávání. Platíte však jen za kliknutí. Podstatné je, aby Vaše výdaje na reklamu směřovaly do kliknutí, které se promění na konverze. Kromě toho je dobré zajistit, aby kampaň dosáhla plusovou návratnost investice (ROI), a byla v zisku.

Pokud nejste vyškoleni ve správě PPC kampaní, měli byste ji přenechat marketingové agentuře. Google usnadňuje zadání Vaší kampaně, avšak pro splnění požadovaných cílů je třeba ji sledovat a optimalizovat na základě již dosažených dát.

Jak postupujeme:

1. Přiřazení PPC specialisty:
Ke správě kampaní Vám přidělíme zkušeného PPC specialistu. Jedná se o specialistu na služby Google Ads (dříve známá jako Google AdWords), který má dlouholeté zkušenosti s provozováním úspěšných PPC kampaní. Nejprve si promluvíme o podnikání a zjistíme jakých cílů chcete dosáhnout. Poté vytvoříme PPC strategii, která Vám bude vyhovovat.

2. Výběr klíčových slov:
Utraťte peníze za nákladově nejefektivnější klíčová slova. Provedeme důkladný průzkum klíčových slov, abychom našli příležitosti pro Vaše podnikání. Klíčová slova jsou hledané výrazy, které lidé zadávají do vyhledávací sítě, když hledají něco, co je zajímá. Prozkoumáme tisíce klíčových slov a podíváme se na jejich provoz ve vyhledávání. Pak vybereme nejoptimálnější slova pro Vaši reklamní kampaň. Některé také vyloučíme, abychom zajistili, že nebudete utrácet finance na slova, které nesouvisí s Vašim podnikánim.

3. Analýza konkurence:
Pečlivě budeme sledovat a hodnotit, co dělají ve vyhledávačích Vaši konkurenti. Zjištěním silných a slabých stránek konkurentů v online prostředí jsme Vám schopni nastavit efektivní reklamní kampaň na míru.

4. Sledování a optimalizace reklam:
Naše agentura bude Vaše kampaně denně sledovat a optimalizovat pro co největší zisk. Pokud výsledky začnou klesat, okamžitě je pozastavíme, zanalyzujeme a vytvoříme nové reklamní kampaně.

5. Reportování
Mějte přehled o tom, jak si vedou Vaše reklamy. Aby jste byli v obraze, Váš PPC specialista každý měsíc připraví reporty. Kromě toho je samozřejmostí sledování konverzí. Tím pádem budete mít k dispozici výsledky, které Vám PPC reklama přináší.

Digitální agentura s lidskou tváří.

Almao Sp. z o.o.

ul. Gen. Józefa Sowińskiego 83/13,

07-200 Wyszków, Poland

NIP: 7622008127

REGON: 383377475

KRS: 0000786741

2021 Copyright© – Almao.cz